Wynajem koparki lub minikoparki — co powinieneś wiedzieć przed wynajmem?

Kruszywa budowlane Gębala

Roboty ziemne i budowlane wymagają użycia ciężkiego sprzętu, spośród którego najczęściej wykorzystywane są koparki. Z reguły są one wynajmowane bezpośrednio przez inwestorów lub ekipy budowlane wykonujące dany etap prac. Co warto wiedzieć przed wynajmem koparki lub minikoparki? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w niniejszym artykule.

Jak wygląda proces wynajmu koparki?

Proces wynajmu koparki nie jest skomplikowany, ponieważ wystarczy zadzwonić do wyspecjalizowanej firmy, a następnie umówić się na konkretny termin i wskazać miejsce pracy. Oczywiście należy również przedstawić zakres prac, ponieważ to na jego podstawie dobierane jest konkretne urządzenie (koparka lub minikoparka), a także koszt usługi. Dokładne przedstawienie prac pozwala również określić liczbę godzin, czy dni niezbędnych do ich zrealizowania, a co za tym idzie zarezerwować odpowiedni termin.

Wynajęcie koparki z operatorem Bielsko

Warto wiedzieć, że wynajęcie koparki to usługa, w której uczestniczy również doświadczony operator, który jest w stanie wykonać każdy rodzaj prac. Jest to niezwykle ważne, ponieważ oznacza, że wynajmując koparkę, nie musimy posiadać żadnych dodatkowych uprawnień, czy umiejętności. Wynajęcie koparki z operatorem w Bielsku to gwarancja najwyższej jakości wykonywanych prac.

Zarezerwuj termin wynajęcia koparki! Dlaczego jest to tak ważne?

Wspomniano już, że przy wynajmie koparki lub minikoparki najważniejsze jest wcześniejsze zarezerwowanie terminu. Dlaczego jest to tak ważne? Przede wszystkim dlatego, że firma musi odpowiednio zaplanować eksploatację danej maszyny. Aby zagwarantować, że dotrze we wskazane miejsce w pełni sprawna i przygotowana do zaplanowanych robót. Bardzo istotne jest w tym przypadku również określenie okresu, na jaki chcemy wynająć sprzęt. Pozwala nam to określić w harmonogramie dostępność koparki. Odpowiednio wczesne zarezerwowanie terminu daje gwarancję, że uda się wynająć sprzęt w terminie, w którym to zaplanowaliśmy.

Wynajęcie koparki i minikoparki Bielsko — ceny

W przypadku wynajmu koparki lub minikoparki istotną kwestią z pewnością jest również cena. Ustalana jest ona indywidualnie z klientem, a jej wysokość zależy przede wszystkim od czasu wynajmu, zakresu prac, czy niezbędnego sprzętu. Warto również wiedzieć, że w  cenie znajduje się również paliwo oraz usługi świadczone przez doświadczonego operatora. W przypadku wynajmu na okres nieprzekraczający 3 dni doliczany jest również koszt dojazdu do miejsca wykonywania prac.

Zastanawiasz się, czy wynajęcie sprzętu budowlanego jest opłacalną inwestycją? Sprawdź jeden z naszych artykułów, gdzie rozwiązaliśmy już ten problem. Kupić czy wynająć ? Usługi koparką i minikoparką Bielsko

Wynajęcie koparki Bielsko — istotne informacje

Oferowany przez nas wynajem koparki i minikoparki to usługa skierowana zarówno do klientów prywatnych, jak i ekip remontowo budowlanych, z którymi chętnie podejmiemy stałą współpracę. Naszym atutem jest również fakt, że zajmujemy się również sprzedażą kruszyw budowlanych, do pracy, z którymi warto wynająć koparkę. Oprócz tego sprzęt można wynająć do:

  • wykopów pod fundamenty domów, garaży, pod szamba, oczyszczalnie, zbiorniki
    na deszczówkę, piwnice, baseny, studnie
  • korytowania pod drogi, chodniki, place,
  • załadunku i wyładunku materiałów sypkich oraz palet,
  • niwelacji terenu,

Usługi koparką — jaki sprzęt podlega wynajęciu?

Zaletą naszej firmy jest z pewnością różnorodność sprzętu oferowanego w formie wynajmu. Jest to bowiem koparko-ładokowarka Case 580, czyli niezawodny sprzęt do naprawdę wymagających zadań. Dla osób potrzebujących czegoś mniejszego oferujemy minikoparkę, a w zasadzie koparka gąsienicowa Caterpillar 304, która doskonale sprawdza się w trudnym terenie.

Podsumowując, należy stwierdzić, że wynajmując koparkę, trzeba być przede wszystkim konkretnym. Warto wiedzieć, do jakich robót będzie nam potrzebna oraz w jakim czasie uda się je zrealizować. Jasna komunikacja pewnością ułatwi współpracę z firmą oferującą wynajem sprzętu.

Jesteś zainteresowany wynajęciem koparki lub mini koparki? Skontaktuj się z nami i omów szczegóły wynajmu! Nie czekaj i zarezerwuj sprzęt budowlany już dziś +48 33 812 22 22