Włącz JS w swojej przglądarce

Usługi koparką - Roboty ziemne

Zapraszamy do współpracy w zakresie usług koparko-ładowarką:

  • wykopy pod fundamenty domów, garaży, pod szamba, oczyszczalnie, zbiorniki
    na deszczówkę, piwnice, baseny, studnie
  • wiertnica – tworzenie otworów pod ogrodzenia, altany itp.,
  • korytowanie pod drogi, chodniki, place,
  • załadunki i wyładunki materiałów sypkich oraz palet,
  • niwelacja terenu,
  • odśnieżanie.
Koparko ładowarka

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia terminu oraz zakresu prac !

Usługi koparką obrotową - minikoparką

W ofercie firmy GĘBALA znajduje się wynajem minikoparki hydraulicznej CAT model 304 C. Maszyna świetnie nadaje się do wszelkich precyzyjynch wykopów. Głębokość kopania wynosi ponad trzy metry. Minikoparki wykorzystywane są przede wszystkim przy pracach wodociągowych, instalacyjnych, a czasem nawet rozbiórkowych. Ergonomicznie zaprojektowane wnętrze minikoparki zapewni komfortową pracę nawet przez wiele godzin. Co także przekłada się na zredukowanie zmęczenia i zmaksymalizowanie wydajności pracy.

Zajmujemy się również transportem niskopodwoziowym maszyn rolniczych i budowlanych. Waga maszyny nie może przekroczyć 7 ton.

Potrzebujesz wypożyczyć minikoparkę? Zadzwoń do nas!

Dlaczego warto zdecydować się na wynajęcie koparki w Bielsku?

Koparka to maszyna, bez której ciężko wyobrazić sobie zorganizowany plac budowy. Wykonując pracę z udziałem specjalistycznych maszyn, skracamy czas budowy oraz zwiększamy efektywność. Koparka obrotowa pozwala na sprawne wykonanie robót ziemnych. Sprawdzi się podczas wyrównywania terenu, tworzenia wykopów pod fundamenty czy placu parkingowego. Swoją rolę odnajdzie również przy działaniach melioracyjnych: tworzenie wykopów pod zbiorniki wodne, oczyszczanie rowów melioracyjnych lub pogłębianie zbiorników wodnych.

Minikoparka Bielsko

Niech nie zmyli was przedrostek „mini”, ponieważ te maszyny należą do zadań specjalnych. Koparka świetnie nadaje się do wszelkich precyzyjnych wykopów oraz małych prac budowlanych. Staję się niezastąpiona podczas wykopów pod przewody instalacyjne wzdłuż ulic miast i osiedli. Warto z niej również skorzystać przy pracach na działce, kopaniu fundamentów czy wyrównywaniu terenu. Minikoparki sprawdzają się przy pracach melioracyjnych, rozbiórkowych oraz konserwatorskich. Są to maszyny uniwersalne oraz wielofunkcyjne, przez co możliwe jest ich stosowanie nawet we wnętrzach dużych obiektów.

Kto powinien skorzystać z wynajmu minikoparki

Z usług wynajmu mogą skorzystać wszyscy – osoby prywatne, oraz małe firmy. Zakup minikoparki nie należy do najtańszych wydatków, często takie maszyny kosztują od kilku do kilkunastu tysięcy. Dlatego dla małych firm budowlanych nie jest to opłacalny zakup, tym bardziej że nie przy każdym zleceniu będzie potrzeba używania takiego sprzętu. Rozwiązaniem jest wynajem urządzenia na pewien okres lub konkretne zlecenie. Firma Gębala jest otwarta na stałą współpracę z firmami remontowo-budowlanymi. Aby ustalić wszelkie szczegóły współpracy, zachęcamy do podjęcia kontaktu.