Systemy rynnowe

rynny PCV bielsko

Rynny PCV

Rynny PCV są odpowiedzialne za odprowadzanie wody deszczowej z dachu budynku i chroni mury przed nadmierną wilgocią. W zestawie systemów rynnowych znaleźć można dodatkowe akcesoria, które zwiększają ich trwałość i funkcjonalność. Oferowane rynny można dopasować do specyfiki budynku.

Korzystając z naszych rozwiązań, będzie można zapobiec powstaniu erozji dookoła budynku. Oto ochrona dla domów przed zalaniem i zalewaniem.

systemy rynnowe w składzie budowlanym Gębala

Rynny stalowe

Rynny stalowe to bardzo trwałe elementy. Są mniej podatne na uszkodzenia i butwienie. Produkowane są z najwyższej jakości obustronnie powlekanej stali. Ich konstrukcja pozwala na poprawne dopasowane do każdego budynku. Są one łatwe i szybkie w montażu.

Zastosowane rozwiązania są w stanie sprawić, że rynny stalowe zapewniają wysoki poziom szczelności, nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

W przypadku pytań o dostępność materiałów budowlanych , skontaktuj się z naszym specjalistą. Oferujemy fachową pomoc w zakresie doradztwa oraz wyboru odpowiednich materiałów budowlanych.