Kanalizacja PCV - drenaż

kanalizacja zewnętrzna Gębala

Kanalizacja zewnętrzna

Głównym zadaniem kanalizacji zewnętrznej jest doprowadzenie ścieków do kanalizacji bytowej, ogólnospławnej, zbiornika bezodpływowego lub przydomowej oczyszczalni.

Bardzo ważny jest wybór odpowiednich elementów, które będzie trzeba umieścić poza czyszczakiem głównym. Tylko w ten sposób będzie można zapewnić jej szczelność, trwałość, cichą pracę i likwidację nieprzyjemnych zapachów.

Wykonane są z tworzyw sztucznych, są w stanie poradzić sobie z dużym poziomem wilgoci w glebie.

kanalizacja wewnętrzna

Kanalizacja wewnętrzna

Kanalizacja wewnętrzna służy do odprowadzenia ścieków z budynków mieszkalnych oraz publicznych. Musi być więc szczelna, cicha i bezzapachowa. W naszej ofercie znajdziecie rury o różnych długościach i wielkości, dzięki czemu dostosujecie je do swoich potrzeb.

Do wyboru są rury, które nie tylko są lekkie, ale na dodatek posiadają dobre parametry hydrauliczne. Wykazują się odpornością na niszczące działanie ścieków bytowo-gospodarczych. Ważne jest również to, że żadne nie korodują.

drenaż dla wody deszczowej

Woda deszczowa i drenaż

Odprowadzenie wody deszczowej z dachów jest bardzo ważnym czynnikiem, który minimalizuje powstawanie szkód spowodowanych przez zaleganie wody deszczowej. Oferujemy szeroką gamę produktów do odwadniania dachów.

Do wyboru są różne sposoby drenażu, które muszą zostać wybrane z uwzględnieniem gruntu. W ten sposób będzie można mieć pewność, że opady atmosferyczne nie staną się dużym wyzwaniem dla gospodarstw domowych. Woda deszczowa może zostać przy okazji spożytkowana, jeżeli zostaną wykorzystane innowacyjne systemy ponownego wykorzystania.

W przypadku pytań o dostępność materiałów budowlanych , skontaktuj się z naszym specjalistą. Oferujemy fachową pomoc w zakresie doradztwa oraz wyboru odpowiednich materiałów budowlanych.