Materiały budowlane - stropy metalowe bielsko biała

Stropy Teriva

Stropy Teriva doskonale sprawdzają się zarówno w domach mieszkalnych, jak i budynkach publicznych. Dużą zaletą stosowania tych stropów jest łatwość zmiany długości belki oraz dostosowywanie  stropów do nieregularnych kształtów.

Jest to zwarta i stabilna konstrukcja, który wykazuje na dodatek dużą odporność ogniową. Stropy Teriva to także doskonała propozycja dla uzyskania lepszej izolacji akustycznej. Dzięki nim można cieszyć się także lepszą izolacją cieplną i pozwolić sobie na adaptację i wykończenie rozmaitych rodzajów powierzchni.

system stropów Porotherm

System Porotherm

System Porotherm to oferta zapewniająca dopasowanie elementów oraz produktów niezbędnych do wykonania elementu, bądź całości budynku.

Ich obecność będzie w stanie pozytywnie wpłynąć na pracę architektów, którzy będą chcieli stworzyć trwałe konstrukcje, wyróżniające się estetyką wykonania. To także spore oszczędności, które będzie można dostrzec w trakcie eksploatacji domu.

Systemy Porotherm pomagają w przyszłości uniknąć błędów wykonawczych.

W przypadku pytań o dostępność materiałów budowlanych , skontaktuj się z naszym specjalistą. Oferujemy fachową pomoc w zakresie doradztwa oraz wyboru odpowiednich materiałów budowlanych.